szybki kontakt

Sekretariat: tel: 86/477-03-00

 

 • NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW

  W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

  NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW
 • SZNUREK, SIATKA, FOLIA

  I INNE PRODUKTY ROLNICZE ...

  SZNUREK, SIATKA, FOLIA
 • SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

  ...  I EKO GROSZKU

  SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

Kompleksowa obsługa nowoczesnego rolnictwa

22.12.2017

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Życzymy Państwu wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych wyjątkowych chwil w rodzinnej atmosferze oraz wiele radości i optymizmu, a w 2018 roku samych sukcesów i wszelkiej pomyślności .


18.12.2017

Szkolenie pracowników firmy Rolpol

        Firma Rolpol wraz z Grupą Azoty jak co roku zorganizowała szkolenie dla pracowników. Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy w Szepietowie. Spotkanie miało na celu pogłębić wiedzę handlowców o produktach Grupy Azoty.

        Szkolenie pracowników niesie ze sobą wiele zalet. Nie tylko pogłębia wiedzę pracowników, ale również wpływa na rozwój firmy. Sprzyja również integrowaniu się pracowników oraz zwiększa efektywność ich działań.

        Zgrany zespół to połowa sukcesu, który my w z pewnością osiągnęliśmy :) 


18.12.2017

Konkurs plastyczny "Chemia w rolnictwie"

        Firma Rolpol po raz kolejny wzięła udział w konkursie plastycznym „Chemia w rolnictwie” organizowanym przez Grupę Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn. Tym razem nasza firma do konkursu zgłosiła szkołę Podstawową w Kuczynie. Wszystkim dzieciom biorącym udział zostały wręczone nagrody.

        Serdecznie dziękujemy dzieciom za piękne prace. Gratulujemy talentów oraz zachęcamy do udziału w następnym konkursie!


04.12.2017

Początek sezonu bezpłatnych szkoleń dla rolników

 

Od grudnia ruszył sezon darmowych szkoleń dla rolników i będzie trwał do połowy marca. Firma ROLPOL pierwsze szkolenie zorganizowała w miejscowości Rzgów w Restauracji „Cristal” Tematem szkolenia było nawożenie i uprawa użytków zielonych w oparciu o produkty Grupy Azoty.

Szkolenie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości i przedstawienia Sieci Zaopatrzenia Rolnictwa Agroexpert, założonej przez firmę Rolpol. Następnie wystąpił prelegent z Grupy Azoty. Pan Tomasz opowiedział słuchaczom o wymaganiach glebowych oraz pokarmowych użytków zielonych. Wyjaśnił w jaki sposób należy nawozić konkretny rodzaj gleby. Zwrócił uwagę również na wapniowanie gleby. Każdy z uczestników otrzymał materiały reklamowe oraz gadżety z Grupy Azoty.

Szkolenia pozwalają rolnikom dowiedzieć się przydatnych informacji, które później wykorzystują w swoich gospodarstwach. Każdy uczestnik takiego szkolenia może rozwiać swoje wątpliwości zadając pytania dla osoby prezentującej szkolenie. Zapraszamy zatem wszystkie osoby prowadzące gospodarstwo do udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę Rolpol. Przekonaj się, że warto!