szybki kontakt

Sekretariat: tel: 86/477-03-00

 

 • NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW

  W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

  NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW
 • SZNUREK, SIATKA, FOLIA

  I INNE PRODUKTY ROLNICZE ...

  SZNUREK, SIATKA, FOLIA
 • SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

  ...  I EKO GROSZKU

  SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

Nawozy

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Posiadamy w sprzedaży hurtowej i detalicznej nawozy:

Grupa Azoty S.A. – Tarnów

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.

Posiadamy w sprzedaży hurtowej i detalicznej nawozy:

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.zapulawy.pl/index1.php?dzial=12⟨=PL

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Kędzierzyn” S.A.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Kędzierzyn” S.A.

Posiadamy w sprzedaży hurtowej i detalicznej nawozy:

 • Kędzierzyńska Saletra Amonowa uniwersalny nawóz azotowy o szybkim i trwałym działaniu, wzbogacony o magnez i wapń.
 • Salmag uniwersalny, granulowany nawóz azotowy zawierający  magnez i wapń.
 • Salmag z borem doskonały, granulowany mechanicznie nawóz azotowy z borem o szybkim i trwałym działaniu.
 • Salmag z siarką uniwersalny, granulowany mechanicznie nawóz azotowy z siarką.

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.zak.eu

Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych "Fosfory" Sp. z o.o.

Zakłady Chemiczne "Siarkopol" Tarnobrzeg sp. z o.o.

Zakłady Chemiczne

Zakłady Chemiczne "Siarkopol" Tarnobrzeg sp. z o.o.

Posiadamy w sprzedaży hurtowej i detalicznej nawozy:

 • Superfosfat prosty granulowany P(CaS) 19-(20-32) jest uniwersalnym nawozem, nadającym się do stosowania pod wszystkie rośliny uprawne i na wszystkie gleby niezależnie od struktury. Daje też dobre efekty w nawożeniu łąk i pastwisk oraz plantacji trwałych.
 • Unifoska 02 NPK(CaS) 4-12-12-(16-30) przeznaczona jest w pierwszej kolejności do nawożenia zbóż ozimych i rzepaku ozimego. Można ją też efektywnie stosować pod wszystkie uprawy jare i na użytki zielone, uzupełniając azot według potrzeb uprawianych roślin.
 • Potafoska magnezowana PK(CaMgS) 13-13-(13-4-22) przeznaczona jest w pierwszej kolejności do stosowania na glebach ubogich w magnez i na użytki zielone, gdzie poprawia jakość pasz. Nadaje się pod wszystkie rośliny uprawy polowej szczególnie pod zboża ozime i rzepak.
 • WAP MAG CaMg 28-16 przeznaczony jest do utrzymania w glebie odpowiedniej zawartości makroelementów takich jak wapń, magnez i siarka. Nadaje się pod wszystkie rośliny uprawne i na wszystkie gleby niezależnie od ich struktury. Może być stosowany samodzie lnie lub jako składnik mieszanek nawozowych przygotowywanych pod konkretne potrzeby nawożonej rośliny.
 • WAP MAG Z MIKROELEMENTAMI CaMg 28-16 z B, Cu, Mo, Zn przeznaczony jest do nawożenia roślin o wysokim poziomie intensywności produkcji, przede wszystkim rzepaku, buraków cukrowych i kukurydzy. Nadaje się na wszystkie gleby niezależnie od struktury. Może być stosowany samodzielnie lub jak o składnik mieszanek nawozowych przygotowywanych pod konkretne potrzeby nawożonej rośliny.
 • TARNOGRAN 9 NPK(CaMgS) 9-9-17-(5-2-19) jest specjalistycznym nawozem przeznaczonym do nawożenia ziemniaków - szczególnie jadalnych, buraków, kukurydzy, zbóż jarych, użytków zielonych oraz warzyw, drzew i krzewów owocowych.
 • TARNOGRAN K NPK(CaMgS) 3-10-21-(6-3-18) z B, Zn jest nawozem specjalistycznym, zawierającym optymalny zestaw makroelementów i mikroskładników pokarmowych. Przeznaczony jest przede wszystkim do nawożenia kukurydzy oraz zbóż ozimych, buraków, roślin strączkowych i drzew owocowych.
 • Tarnogran PK(CaMgS) 12-23-(6-4-10) może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne, zwłaszcza w uprawie zbóż, rzepaku, buraków cukrowych, kukurydzy, strączkowych, motylkowych drobnonasiennych oraz użytków zielonych.
 • Tarnogran R z BOREM NPK(CaMgS) 3-9-19-(5-3-21) z B zalecany jest do nawożenia roślin wymagających obok podstawowych makroelementów dobrego zaopatrzenia w wapń, magnez i siarkę, takich jak rzepak, gorczyca biała, kapusta i rośliny strączkowe a także rośliny okopowe.
 • Tarnogran21 NPK (CaMgS) 3-10-21-(6-3-18) ze względu na proporcje składników pokarmowych P, K, Mg przeznaczony jest do nawożenia zbóż ozimych, jarych, kukurydzy oraz roślin o wysokich potrzebach pokarmowych względem potasu. Zalecany jest również do nawożenia ziemniaków, buraków, roślin strączkowych i motylkowych oraz drzew owocowych.
 • Tarnogran 25 NPK (CaMgS) 5-10-25-(4-3-16) - jest uniwersalnym granulowanym wieloskładnikowym nawozem nieorganicznym, przeznaczonym do nawożenia: buraków, kukurydzy, rzepaku, zbóż, ziemniaków, użytków zielonych oraz wszystkich innych roślin o wysokim zapotrzebowaniu względem potasu.
 • Tarnogran pod zboża NPK (CaMgS) 4-15-20-(5-2-13) z Cu, Mn, Zn - zalecany jest do stosowania głównie w uprawach zbóż ozimych i jarych, a także roślin okopowych, kukurydzy, rzepaku, roślin strączkowych i motylkowych oraz użytków zielonych. Nawóz ten wzbogaca glebę w komplet składników odżywczych niezbędnych do wzrostu roślin, we wszystkich fazach rozwojowych. Zawiera składniki azot, fosfor i magnez szybko i stopniowo uwalniające się do gleby w całym okresie wegetacji, co zapewnia bardzo efektywnie wykorzystanie ich przez rośliny.
 • Siarczan magnezu MgS 21-30  to nawóz szybko eliminujący niedobory magnezu i siarki. Może być stosowany w rolnictwie i ogrodnictwie.
 • Siarczan magnezu z mikroelementami MgS 23-30 z B, Zn - przeznaczony jest w rolnictwie i ogrodnictwie do stosowania doglebowo, pod rośliny o wysokich potrzebach pokarmowych względem magnezu i siarki, na gleby z niedoborem magnezu i mikroelementów. Szczególnie polecany do nawożenia roślin siarkolubnych, np. kukurydzy czy rzepaku. Przydatny jest również do nawożenia zbóż ozimych, buraków, roślin strączkowych oraz drzew owocowych, krzewów i roślin ozdobnych.
 • WIGOR S 90% jest specjalistycznym nawozem przenaczonym do nawożenia roślin siarkolubnych, sporządzania mieszanek nawozowych a w dłuższym okresie czasu do obniżania pH gleby.
 • DOLOMIT MIELONY (węglan wapniowo-magnezowy) jest nawozem przeznaczonym do stosowania na wszystkie rodzaje gleb, w szczególności o odczynie bardzo kwaśnym, kwaśnym i lekko kwaśnym, we wszystkich uprawach rolniczych, na gruntach ornych i trwałych użytkach zielonych. Ze względu na znaczną zawartośc magnezu powinien być stosowany przede wszystkim na gleby o niskiej i bardzo niskiej zasobności w magnez.

Posiadamy w sprzedaży również bogatą ofertę nawozów ogrodniczych:

 • OGRÓD 2001 uniwersalny NPK (MgS) 9,3-5-9,9-(3-39) z B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn - przeznaczony jest do nawożenia warzyw oraz drzew i krzewów owocowych.
 • OGROD 2001 pod truskawki i maliny NPK(CaMgS) 9-9-15-(5-2-26) z B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn - jest specjalistycznym nawozem ogrodniczym przeznaczonym do nawożenia truskawek, malin, drzew i krzewów owocowych oraz warzyw. 
 • OGRÓD 2001do trawników NPK (CaMgS) 8-9-10-(5-2-30) z Fe - przeznaczony jest do nawożenia różnorodnych odmian traw zapewniając nawożonym trawnikom intensywne zielone wybarwienie.
 • OGRÓD 2001 trawnik max NPK (CaMgS) 10-8-12-(5-3-25) z Cu, Fe, Zn - jest specjalistycznym, wysokoskoncentrowanym nawozem ogrodniczym przeznaczonym do nawożenia trawników. Duża zawartość azotu zapewnia nawożonym trawnikom intensywne zielone wybarwienie. Zawarte w nawozie żelazo oraz wapń przeciwdziałają porostowi mchu. Nadaje się do nawożenia wszystkich odmian traw, szczególnie trawników ozdobnych, reprezentacyjnych i intensywnie używanych (boiska).
 • OGRÓD 2001 do kwiatów ogrodowych NPK (CaMgS) 9-9-15-(5-2-26) z B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn - jest specjalistycznym nawozem ogrodniczym przeznaczonym do nawożenia ozdobnych krzewów kwitnących, krzewów wieloletnich, bylin, roślin cebulowych oraz kwiatów jedno – i wieloletnich.
 • OGROD 2001 do roslin kwaśnolubnych NPK (CaMgS) 9-6-9-(3-40) z B, Cu, Fe,Mn,Mo,Zn -  jest ogrodniczym nawozem specjalistycznym, dostosowanym do wymagań pokarmowych borówki i innych roślin kwaśnolubnych takich jak: żurawina, brusznica, wrzosy, rododendrony, hortensje i inne.
 • OGROD 2001 antymech NPK (CaMgS) 8-8-11-(3-3-22) z Fe - nawóz przeciwdziała porostowi mchu. Nadaje się do nawożenia wszystkich odmian traw, szczególnie trawników ozdobnych, reprezentacyjnych i intensywnie używanych.
 • OGRÓD 2001 przeciwko brazowieniu igieł MgS 21-30 - w uprawie drzew i krzewów iglastych, jodeł, świerków, sosen, modrzewi, cisów, tui i innych, często występują przebarwienia igieł spowodowane niedoborem magnezu i siarki (barwa zmienia się od koloru jasnozielonego, poprzez żółty do brązowego). Zawarte w nawozie szybko dostępne formy magnezu i siarki zapobiegają temu zjawisku oraz regenerują szpilki częściowo uszkodzone, nadając im naturalny zielony kolor. Nawóz nadaje się również do nawożenia innych roślin, u których występują objawy niedoboru magnezu i siarki.
 • OGROD 2001 pod iglaki NPK (CaMgS) 5-9-12-(5-4-30) z B, Cu, Fe, Zn - przeznaczony jest do nawożenia większości drzew i krzewów iglastych, przede wszystkim: jodeł, świerków, sosen, modrzewi, cisów, cyprysików, żywotników, jałowców oraz tuj, wrzosów, wrzośców i rododendronów.
 • BONTAR NPK (CaMgS) 3-9-15-(5-4-30) - jest wieloskładnikowym nawozem nieorganicznym, wyprodukowanym na bazie częściowo rozłożonych miękkich fosforytów z dodatkiem siarczanów – potasu, amonu i magnezu. Zalecany jest do stosowania pod rośliny wrażliwe na chlor, takie jak ziemniaki, chmiel, tytoń, do nawożenia drzew i krzewów owocowych, a także pod wszystkie warzywa nietolerujące wysokiego stężenia chloru w cały okresie wegetacji, tj. fasolę, groch, cebulę, cykorię, ogórek i sałatę.
 • BONTAR B NPK (CaMgS) 5-7-16-(6-4-37) z B  jest uniwersalnym nawozem ogrodniczym przeznaczonym do nawożenia drzew i krzewów owocowych oraz warzyw w uprawach polowych i pod osłonami.
 • BONTAR Max NPK (CaMgS) 8-8-20-(4-3-32) z B, Mn, Mo -  jest uniwersalnym nawozem ogrodniczym przeznaczonym do nawożenia drzew i krzewów owocowych oraz warzyw w uprawie polowej i pod osłonami. Nawóz może być wykorzystywany do przygotowania podłoża w uprawie warzyw i roślin ozdobnych pod osłonami oraz do posypowego nawożenia pogłównego.
 • WIGOR S Pro min. 80% (S) całkowitej - przeznaczony jest do nawożenia gleb wskazujących niedobór siarki, również w celu regulacji kwasowości gleby i do nawożenia roślin siarkolubnych takich jak: rzepak, groch, rośliny motylkowe, kapustne, burak cukrowy i ćwikłowy, warzywa cebulowate, rzodkiewka, pomidory, dynia, fasola, melon, ogórek, papryka, ziemniaki, a także pszenica, jęczmień i kukurydza oraz rośliny sadownicze i ozdobne. W ogrodnictwie jest szczególnie polecanym nawozem dla różaneczników, borówek, wrzosów i innych roślin kwasolubnych. Wpływa na obniżenie pH gleby wymaganego do prawidłowego wzrostu, a także rozwoju roślin ozdobnych z rodziny wrzosowatych. Nawóz „Wigor S Pro” jest nawozem przedsiewnym. Działa dobrze na glebach o odczynie zasadowym i obojętnym.

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.zchsiarkopol.pl

powrót