szybki kontakt

Sprzedaż detaliczna: 86 476 03 00
Sekretariat: 86 477 03 00

  • NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW

    W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

    NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW
  • SZNUREK, SIATKA, FOLIA

    I INNE PRODUKTY ROLNICZE ...

    SZNUREK, SIATKA, FOLIA
  • SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

    ...  I EKO GROSZKU

    SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY - Pracownik działu handlu

Stabilne przedsiębiorstwo ROLPOL Ołdakowscy Sp. J, działające prężnie od 28 lat w sektorze kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa poszukuje pracownika działu handlu.

Zadania:

  • Realizacja wyznaczonych celów (m. in. sprzedażowych),
  • Bezpośrednia współpraca z parterami handlowymi (dostawcami i odbiorcami),
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej (dokumenty: faktury VAT, PZ, zamówienia, oferty itp.),
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie trwałych relacji z partnerami handlowymi,
  • Okresowe spotkania z kluczowymi partnerami,
  • Tworzenie raportów, zestawień

Czego oczekujemy od pracownika:

  • Dokładność
  • Systematyczność
  • Odpowiedzialność
  • Operatywność
  • Kreatywność
  • Uczciwość
  • Lojalność
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność samodzielnej efektywnej organizacji pracy
  • Zdolność nawiązywania pozytywnych kontaktów
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość z technik sprzedaży i negocjacji
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz logistyki
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Sprawne poruszanie się w Internecie (Google, Outlook,Firefox itp.)
  • Znajomość  MS Office lub Open Office,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej od wielu lat liderem w swej branży w województwie Podlaskim
  • Wynagrodzenie uzależnione od realizacji wyznaczonych celów (pensja stała + premia za osiągnięte efekty)
    • Możliwość rozwoju kariery
    • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń zawodowych
    • Pełną wyzwań pracę w młodym prężnym zespole

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV, List motywacyjny
  • Oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Osoba przeprowadzająca rekrutację: Właściciel Marcin Ołdakowski,

Adres: ul. Towarowa 1, 18-210 Szepietowo; Tel. 086/ 47 70 300, fax. 086 47 70 125

www.rolpol.com.pl

Podania proszę składać osobiście w siedzibie firmy, listownie lub poprzez email Turn on Javascript!

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL