szybki kontakt

Sprzedaż detaliczna: 728 897 040
Sekretariat: 728 897 040

 

 • NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW

  W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

  NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW
 • SZNUREK, SIATKA, FOLIA

  I INNE PRODUKTY ROLNICZE ...

  SZNUREK, SIATKA, FOLIA
 • SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

  ...  I EKO GROSZKU

  SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

Początek sezonu bezpłatnych szkoleń dla rolników

 

Od grudnia ruszył sezon darmowych szkoleń dla rolników i będzie trwał do połowy marca. Firma ROLPOL pierwsze szkolenie zorganizowała w miejscowości Rzgów w Restauracji „Cristal”. Tematem szkolenia było nawożenie i uprawa trwałych użytków zielonych w oparciu o produkty Grupy Azoty.

Szkolenie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości i przedstawienia Sieci Zaopatrzenia Rolnictwa Agroexpert, założonej przez firmę Rolpol. Następnie wystąpił prelegent z Grupy Azoty. Pan Tomasz opowiedział słuchaczom o wymaganiach glebowych oraz pokarmowych użytków zielonych. Wyjaśnił w jaki sposób należy nawozić konkretny rodzaj gleby. Zwrócił uwagę również na wapniowanie gleby. Każdy z uczestników otrzymał materiały reklamowe oraz gadżety z Grupy Azoty.

Szkolenia pozwalają rolnikom dowiedzieć się przydatnych informacji, które później wykorzystują w swoich gospodarstwach. Każdy uczestnik takiego szkolenia może rozwiać swoje wątpliwości zadając pytania dla osoby prezentującej szkolenie. Zapraszamy zatem wszystkie osoby prowadzące gospodarstwo do udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę Rolpol. Przekonaj się, że warto!

powrót