szybki kontakt

Sprzedaż detaliczna: 728 897 040
Sekretariat: 728 897 040

 

 • NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW

  W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

  NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW
 • SZNUREK, SIATKA, FOLIA

  I INNE PRODUKTY ROLNICZE ...

  SZNUREK, SIATKA, FOLIA
 • SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

  ...  I EKO GROSZKU

  SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

Podlaski Dzień Kukurydzy

Dnia 10 września 2017 roku odbył się XVI Podlaski Dzień Kukurydzy zorganizowany przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie wspólnie z Polskim Związkiem Producentów Kukurydzy. Główną atrakcją Targów był jak co roku pokaz zbioru kukurydzy. Rolnicy mieli możliwość uczestniczenia w wykładach na temat uprawy i ochrony kukurydzy przed agrofagami, jak również mieli możliwość uczestniczenia w pokazie innowacyjnego sposobu zakiszania kukurydzy w balotach.

 Kukurydza to bardzo popularna i ważna roślina w gospodarstwach, a jej uprawa gwarantuje uzyskanie wartościowej paszy i wysokich wyników w produkcji mleka, co jest silnie związane z uzyskiwanymi zyskami gospodarzy.

Podczas tegorocznych targów zaprezentowana została bogata kolekcja odmian kukurydzy jak również najnowocześniejsze maszyny uprawowe. Uczestniczy z wielkim zainteresowaniem przyglądali się i oceniali ich funkcjonalność i przydatność pod kątem swych gospodarstw.

Na terenach wystawowych można było zapoznać się z ofertą firm, które oferowały swoje produkty. Rolnicy, którzy nas odwiedzali byli to nasi klienci, jak również osoby, które chcą rozpocząć z nami współpracę. Odwiedzający wyrażali swoją opinię na temat tegorocznych plonów z dużym zadowoleniem, chwaląc się wysokimi, a przede wszystkim dorodnymi plonami. Wśród Rolników były też osoby, których plony nie były tak zadawalające, gdyż na ich obszarze występowały gwałtowne i silne burze, które spowodowały zniszczenia w uprawie. Ponadto gospodarze interesowali się nawozami pod oziminy.

W trakcie targów rozdawaliśmy ulotki i foldery z Grupy Azoty. Miejsce wystawowe zostało oznaczone rollupem, flagą oraz namiotem Grupy Azoty.

 

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za zainteresowanie. 

 

powrót