szybki kontakt

Sekretariat: tel: 86/477-03-00

  • NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW

    W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

    NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW
  • SZNUREK, SIATKA, FOLIA

    I INNE PRODUKTY ROLNICZE ...

    SZNUREK, SIATKA, FOLIA
  • SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

    ...  I EKO GROSZKU

    SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

Oferta pracy. Szukamy przedstawiciela handlowego!

Stabilne przedsiębiorstwo ROLPOL Ołdakowscy Sp. J, działające prężnie od 30 lat

w sektorze kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa poszukuje pracownika działu handlu.

Obecnie poszukujemy do naszej firmy:

Przedstawiciela Handlowego

Teren działania: Ostrołęka, Ciechanów, Maków Mazowiecki i okolice

Teren działania: Ełk, Suwałki, Augustów i okolice

Opis stanowiska:

Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Pozyskiwanie nowych klientów

Bezpośrednia współpraca z klientami

Budowanie trwałych relacji z kontrahentami

Prowadzenie dokumentacji handlowej (dokumenty: faktury VAT, zamówienia, oferty itp.)

Tworzenie raportów, zestawień

Udział w targach i szkoleniach

Realizacja pozostałych zadań terenowych zgodnych z polityką firmy

Czego oczekujemy od pracownika:

Wysokiej kultury osobistej

Systematyczności

Odpowiedzialności

Operatywności

Kreatywności

Wysokich umiejętności komunikacyjnych

Nastawienia na realizację celów

Zdolności nawiązywania pozytywnych długotrwałych relacji handlowych

Umiejętności samodzielnej efektywnej organizacji pracy

Prawa jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

Znajomość języka litewskiego

Wykształcenie kierunek rolniczy lub pokrewny

Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

Znajomość MS Office lub Open Office,

Oferujemy:

Zarobki 4 000 - 8 000 zł/mies. brutto

Możliwość rozwoju zawodowego

Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń zawodowych

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swej branży w województwie Podlaskim

Zaplecze techniczne: samochód, komputer, telefon, itp.

Wymagane dokumenty i oświadczenia: CV, list motywacyjny, oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Osoba przeprowadzająca rekrutację: Adam Sieńkowski,

Adres: ul. Towarowa 1, 18-210 Szepietowo

Tel. 086/ 47 70 300

www.rolpol.com.pl

e-mail Turn on Javascript!