szybki kontakt

Sprzedaż detaliczna: 728 897 040
Sekretariat: 728 897 040

 

 • NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW

  W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

  NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW
 • SZNUREK, SIATKA, FOLIA

  I INNE PRODUKTY ROLNICZE ...

  SZNUREK, SIATKA, FOLIA
 • SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

  ...  I EKO GROSZKU

  SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

Węgiel

WĘGIEL EKOGROSZEK AGROEXPERT PALETA

WĘGIEL EKOGROSZEK AGROEXPERT PALETA

Parametry jakościowe: granulacja 8-25 mm , wartość‡ opałowa powyżej 23 000 kJ/kg, zawartość‡ popiołu 6-10 % zawartość‡ siarki do 0,60 % pakowany w worki po 25kg.

Węgiel EKORET

Węgiel EKORET

EKORET ®: paliwo węglowe zalecane do spalania w nowoczesnych, niskoemisyjnych kotłach z paleniskami retortowymi typu Stocker. Charakteryzuje się następującymi parametrami jakościowymi: wartość‡ opałowa od 27 000 kJ/kg do 30 000 kJ/kg; zawartość‡ popiołu od 3 % do 12 %; zawartość‡ siarki od 0,4 % do 0,9 %.

WĘGIEL KAMIENNY ENERGO MIAŁ

WĘGIEL KAMIENNY ENERGO MIAŁ

Węgiel kamienny pochodzi z syberyjskiej części Rosji. Parametry takie jak wysoka kaloryczność, niska zawartość‡ siarki i popiołu sprawiają, iż jest on klasyfikowany w czołówce węgli energetycznych świata. Spalanie węgla o powyższych właściwościach powoduje zmniejszenie kosztów związanych z utylizacją popiołu, opłatami ekologicznymi, wytwarzaniem energii w przeliczeniu na jednostkę. Spalanie węgla "ekologicznego" w znacznie mniejszym stopniu degraduje środowisko naturalne. Parametry jakościowe: granulacja 0-25 mm, wartość‡ opałowa 22 000 kJ/kg, zawartość‡ popiołu 12 %.

WĘGIEL KAMIENNY ENERGO ORZECH

WĘGIEL KAMIENNY ENERGO ORZECH

Węgiel kamienny pochodzi z syberyjskiej części Rosji. Parametry takie jak wysoka kaloryczność, niska zawartość‡ siarki i popiołu sprawiają, iż jest on klasyfikowany w czołówce węgli energetycznych świata. Spalanie węgla o powyższych właściwościach powoduje zmniejszenie kosztów związanych z utylizacją popiołu, opłatami ekologicznymi, wytwarzaniem energii w przeliczeniu na jednostkę. Spalanie węgla "ekologicznego" w znacznie mniejszym stopniu degraduje środowisko naturalne. Parametry jakościowe: granulacja 35-100 mm, wartość‡ opałowa 26 000 kJ/kg, zawartość‡ popiołu 8 %.

WĘGIEL KAMIENNY KOSTKA

 WĘGIEL KAMIENNY KOSTKA

Węgiel kamienny pochodzi z syberyjskiej części Rosji. Parametry takie jak wysoka kaloryczność, niska zawartość‡ siarki i popiołu sprawiają, iż jest on klasyfikowany w czołówce węgli energetycznych świata. Spalanie węgla o powyższych właściwościach powoduje zmniejszenie kosztów związanych z utylizacją popiołu, opłatami ekologicznymi, wytwarzaniem energii w przeliczeniu na jednostkę. Spalanie węgla "ekologicznego" w znacznie mniejszym stopniu degraduje środowisko naturalne. Parametry jakościowe: granulacja 100-200 mm, wartość‡ opałowa 26 000 kJ/kg, zawartość‡ popiołu 8 %.

Węgiel Ekogroszek Expert Mocny

Węgiel Ekogroszek Expert Mocny

EXPERT MOCNY - to specjalnie wyselekcjonowana i przesiana mieszaniona najwyższej jakości węgli. Bazę stanowią węgle z Polskich Kopalni dzięki czemu uzyskaliśmy bardzo wysoką wartość opałową, niską zawartość popiołu, zachowując przy tym optymalny parametr spiekalności.

Wartość opałowa - powyżej 27 MJ/kg

zawartość popiołu - 6-10% 

Spiekalność (liczba Rogi) - poniżej 10%

Węgiel pakujemy w foliowe worki o wadze 25 kg.

powrót