szybki kontakt

Sprzedaż detaliczna: 728 897 040
Sekretariat: 728 897 040

 

 • NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW

  W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

  NAJWIĘKSZY DYSTRYBUTOR NAWOZÓW
 • SZNUREK, SIATKA, FOLIA

  I INNE PRODUKTY ROLNICZE ...

  SZNUREK, SIATKA, FOLIA
 • SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

  ...  I EKO GROSZKU

  SKŁAD WĘGLA KAMIENNEGO

XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym dobiegły końca. Wystawa odbyła się 24-25 czerwca 2017 roku na terenach wystawowych Agroarena Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie Wawrzyńcach.

Targi w Szepietowie to jedna z największych w Polsce wystaw maszyn, sprzętu, urządzeń i środków do produkcji rolniczej. Są to targi wielu branż rolniczych: wyposażenia budynków inwentarskich, maszyn i urządzeń do produkcji rolniczej, pasz i dodatków paszowych, genetyki, nawozów, środków czystości i środków ochrony roślin, sprzętu ogrodniczego a także wielu usług niezbędnych w rolnictwie.

Na stoisku firmowym eksponowane były nasze produkty tj. sznurki, siatki, nawozy, środki ochrony roślin oraz węgiel ekogroszek. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzało nas wiele firm z którymi współpracujemy jak również klienci indywidualni. Wszyscy goście mogli zasięgnąć profesjonalnej porady odnośnie uprawy i nawożenia roślin.

W trakcie minionych Targów w Szepietowie odbył się finał plebiscytu pt. Młody Rolnik, który polegał na wyłonieniu najlepszych zdaniem Czytelników i Internautów Gazety Współczesnej, młodych rolników i przyznaniu im nagród. Nasza firma była jednym ze sponsorów nagród w owym konkursie. Dla zwycięzców nagrody w formie bonów na zakupy w firmie ROLPOL miał zaszczyt wręczyć współwłaściciel firmy Pan Cezary Ołdakowski.

Wszystkim, którzy odwiedzili nas w trakcie targów dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

 

powrót